Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Budapesten lámpabolt?

Budapesten lámpabolt?

Figyelt kérdés
Ugyan párat kijelez a Google térkép is, de nem tudom, azok közül melyikeket érdemes egyáltalán felkeresni. Szóval tudnátok írni olyan fővárosi lámpaboltokat, ahol nagy a választék? (Igazából egy bizonyos alakú lávalámpát keresek.)

2016. máj. 3. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A lávalámpa nincs olyan sok helyen, asia centert tudom ajánlani, ott talán van, de hogy az alakja is speciális legyen, talán inkább neten kellene keresgélned és rendelni egyet.
2016. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Akkor lehet, felkeresem azt a helyet, vagy valóban rendelés lesz belőle, mert eddig csak a neten láttam olyat, amilyet szeretnék. (Egyébként ilyen [link] szóval semmi extra, de nem az a hagyományos ,,rakéta" alakú)

Ha másnak még van bevált boltja, örömmel hallanék afelől is. ^^

2016. máj. 3. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!