Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit kellene csinálnom a...

Mit kellene csinálnom a billentyűzettel?

Figyelt kérdés
Én szoktam játszani egy játékkal amibe sok gombot kell egyszerre lenyomni. Egyszerre 3-at és néha 4-et. De elromlott a billentyűzetem és a másik amit találtam itthon az pedig nem érzékeli a 4. gombot ami pedig nélkülözhetetlen. Mivel lehetne ezt megcsinálni azon kívül hogy veszek egy új billentyűzetet? Egyébként amit most használok (ami nem érzékel 4 gombot) valamilyen Logitech. Nem tudom a pontos megnevezését A válaszokat előre is köszönöm.

2016. máj. 3. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
www.arukereso.hu/billentyuzet-c3111/genius/slimstar-130-usb-31300714104-p325716241
2016. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Logitech jó márka. Persze az is elromolhat... Nos amiért írtam: az én hasonló márkájú billentyűzetem erősen elkoszosodott ( a gyerekek ettek rajta stb). Lefényképeztem a billentyűket, és merészen szétszedtem. Megjegyzem, nagyon sok kosz megbúvik benne...szóval szétszedtem, kipucoltam, és összeraktam. Jól működik. A szétszedés, kipucolás és összerakás beletartott vagy 5 órámba. Egy új, tiszta billentyű meg kb 1400.- huf.
2016. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tarts lenyomva mindkét oldali shiftet, és írj le két teszt szöveget:


The quick brown fox jumps over the lazy dog


árvíztűrő tükörfúrógép


Ezzel a kettővel minden betűt le tudsz tesztelni, és ki fog derülni, mit hagy ki a gép. Tenni nem tudsz ellene, olyan billentyűzet kell, ami átmegy ezen a teszten. "Gamer" és mechanikus klaviatúrák között van ilyen.

2016. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, és ha megírja ezt a tesztet, amire biztatod, és megtudja melyik 4 billentyű a rossz, akkor mit fog csinálni, hogy jó legyen? ( amit már így is kitapasztalt..)
2016. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha végigolvastad a hozzászólásom, akkor ott van az is, hogy nem tud ellene tenni. Ez az olcsóbb billentyűzetek rákfenéje. Viszont ha vesz egy új billentyűzetet (online pl), akkor le tudja tesztelni, és visszaküldeni. Sőt ha külföldi fórumokon utánaolvas, mert egy drágább bill-re szánja magát, akkor vagy 6KRO vagy NKRO típusokat érdemes keresni. Azon egyébként a takarítás sem segít, ha csak egyszerre lenyomva nem érzékel.
2016. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!