Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért lehet az és mit tudok...

Miért lehet az és mit tudok tenni az ellen, hogy ami elektronikus cuccal dolgom akad, az megzavarodik?

Figyelt kérdés
Mobilok sms-nél és telózásnál, laptop net, word, tv távirányító, mosógép, sütű nyomtató. Ennyire hülye nem lehetek, hogy mindent rosszul használok. Ugye?
2008. szept. 24. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű túlzottan fel vagy villanyozva.

Ne viseljél műszálas ruhát. Ne csak az alsóruhád, hanem MIND legyen természetes. És földeld le magad (fűtőtest), mielőtt elektromos eszközhöz nyúlsz.

2008. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd azt, hogy nem hiszed el. Nekem bevált :)
2008. szept. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem vált be. Kb 17 éve ez van folyamatosan, de most valahogy zavar már. :o(
2008. szept. 27. 07:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott valami. A bérgyilkosok elég jól keresnek, csak illegális amit művelnek. Hallottam olyanról, aki pénzért keseríti a megrendelő haragosának életét... Az se szép, de maradhat legális keretek közt. Itt jössz képbe Te...:)
2008. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!