Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek hozzá a blogíráshoz?

Hogy kezdjek hozzá a blogíráshoz?

Figyelt kérdés
Egy könyvekkel és filmekkel foglalkozó blogot szeretnék írni, de nem tudom, hogy kezdjek hozzá!

2016. máj. 5. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Ha ezt nem tudod, akkor ne kezdj neki!

A kérdésed alapján sem fantáziád nincs, sem kreatív nem vagy, sem a netet nem tudod célirányosan használni. Felesleges blogolásra pocsékolni az idődet.


( Nem megbántani akartalak, csak őszintének lenni.)

2016. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én szívesen olvasnék egy vicces blogot, ami rögtön kemény témával indít, ami mindenki kedvence. Mondjuk, "kicikized" a címét, hogy te mást adtál volna helyette(persze, nem nagyképűen), a tartalom egy részét kiválasztod, és arról írsz, hogy ez mennyire, de mennyire béna, el lett szúrva, stb.... De értekelésnél x-ből maximumot adsz rá. Ezzel rámutatsz a hibáira, de nem haragítod magadra az olvasóközönséget, mert neked is a kedvenced, és ezt ők is láthatják. Sok sikert! Remélem, tudtam segíteni.
2016. máj. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja, ezt kifelejtettem: SEMMIKÉPP SE LEGYEN HELYESÍRÁSI HIBA!!! Erre nagyon harapok.:D Privátba majd elküldöd a blogot?
2016. máj. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!