Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani egyszeri...

Tudnátok ajánlani egyszeri költséggel használható mobil internet szolgáltatót?

Figyelt kérdés

Érdekelne milyen ún. ingyen mobil internet SIM szolgáltatók léteznek. Van olyan ami Magyarországon is elérhető?


Én ezeket ismerem: Ting (Adafruit), FreedomPop

Sajnos viszont ezek még nem elérhetőek Magyarországon.



2016. máj. 6. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ilyesmi nincs hogyan letezzen! A halozatot valaki fenttartja kemeny penzekert, na nehogy ingyen adnanak simet meg netet. Ha ha ha.
2016. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Olvass utána!

[link]

2016. máj. 6. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Ez hulyeseg? Magyarorszagon nincs milyen halozatra kapcsolodjon.
2016. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"A FreedomPop havonta 200 MB mobilinternetes keretet ad oda ingyen a felhasználóinak. Ehhez egy 10 dolláros SIM-kártyát kell egyszer megvásárolni vagy pedig egy 50 dolláros Global hotspotot.


Ha valaki kevésnek találná az utazások alatt a 200 MB-os keretet, akkor további 10 dollárért adnak 500 MB-ot pluszba. "


Tényleg ingyen van. A havi 200 MB tudod mi? Az a nagy nulla. Nekem napont ennek többszöröse fogy el.

Tudod mennyi fogy egy oldal háttérképeihez? Mennyi egy levél elküldéséhez?

Majd ha összeadtad, akkor gyere az "olvass utána" dumával. Tudod, az "olvasni" nem azt jelenti, hogy ismered a betűket, hanem a szöveg tartalma is átjön.

2016. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Itt nem az a gond hogy hany kilobajt egy oldal, hanem az hogy egyaltalan milyen cellara kapcsolodik a fredompop simkartya. Mert szerintem egyikre se.
2016. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem ezt a sírás-rívást. Egy láthatóan működőképes üzleti modellről van szó, sokaknak pedig bőven elegendő ez a 200MB. Nekem a 0MB-hoz képest komoly ugrás....:)Tudod milyen kevés 0MB? Sokkal kevesebb, mint 200.

Igen, feltehetően abból van haszon, hogy akinek kevés a 200MB, az vesz hozzá, de a kedves magyar szolgáltatók több száz forintot elkérnek ennyiért HAVONTA és ha elfogy, szintén fizethetsz.

Szóval, mi ez a támadó hangnem? Mi a probléma?

2016. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyszeri költsége van: 10$, tehát nem ingyenes. De ennek ellenére is ingyenes mobilnetként hirdetik, hiszen havidíja nincsen, ezért hivatkoztam rá én is így.


Mivel vannak kiépítve Magyarországon hálózatok más szolgáltatók tulajdonában, így adott a lehetőség.

Ezen szolgáltatok valamelyikével nyilván szerződésben áll, a FreedomPop, így lehetséges a szolgáltatásuk használata Magyarországon is.


Egy szóval sem említettem, hogy weboldalak böngészésére használnám! IoT/telemetriás eszközbe szántam, ami kis méretű mérési adatcsomagokat közvetít interneten keresztül! Szóval viszonyítás kérdése, hogy mi számít soknak és mi nem...

2016. máj. 6. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Hálózat? A MOL mobilnak milyen hálózata van például? Benzinkút hálózaton kívül.
2016. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ott is hasonlóképpen néz ki a dolog:

[link]

,,A MOL Mobile nem virtuális mobilszolgáltatás lesz, hanem márkázott szolgáltatás. A feltöltőkártyás konstrukció vásárlói nem a MOL-lal vagy annak mobilszolgáltató leányvállalatával, hanem a Magyar Telekommal kerülnek szerződéses kapcsolatba és a MOL Mobile csomagok a 30-as előhívót kapják, hasonlóan a Telekom (T-Mobile) ügyfeleihez."

2016. máj. 6. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!