Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik laptopot válasszam?...

Melyik laptopot válasszam? Apple MacBook Pro 13 MF839 HP Spectre Pro x360 G2 V1B01EA HP Spectre Pro x360 G1 H9W41EA

Figyelt kérdés

Nem tudom melyiket válasszam, az apple jobb teljesítménnyel bír (szerintem) de a HP érintőképernyője és 2 in1 mivolta miatt elég kecsegtető

Ezen a linken lehet találni egy összehasonlítást, de mivel műszaki anlalfabéta vagyok, nem nagyon tudom, mi is lehetlen igazán jó megoldás.

A válaszokat nagyon várom, és előre is köszönöm



#apple-macbook-pro-13 #hp-spectre-pro-x360-g2 #hp-spectre-pro-x360-1b
2016. máj. 15. 11:25
 1/3 A kérdező kommentje:

LINK:


[link]

2016. máj. 15. 11:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Hardvertől elvonatkoztatva, szerintem fontos kérdés, hogy kell-e neked az érintőképernyő... Vagy egyáltalán mire lenne használva? Munka?... Szórakozás?... Ha munka akkor az milyen jellegű? Grafikaira azt mondják a Mac-ek a legjobbak. Viszont, ha folyamatosan irodai programokkal dolgozol (Office), akkor lehet, hogy jobb a Windows-os gép.
2016. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SwedishTime válasza:
Mac-re is tud rakni Windowst, mindre gyárilag elő van telepítve a Bootcamp nevű alkalmazás. Gyerekjáték vele felpakolni rá egy Ablakos oprendszert.
2016. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!