Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit jelentenek a karórán lévő...

Mit jelentenek a karórán lévő körök (3db)? Daniel Klein, Exclusive kollekció

Figyelt kérdés

A minap vettem egy Daniel Klein órát az exclusive kiadásból, ami többek között annyit jelent, hogy a rajta lévő körök külön gombbal beállíthatók,tehát működnek és nem csak díszek. A 3-ból az egyik kör a napot jelöli, de a másik kettőre nem tudok rájönni --> az egyiken 4 szám van : 6,12,18,24

míg a második körön 1-től kettessével növekedve a számok, 31-ig



2016. máj. 17. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A 6,12,18,24 egyszerű 24 órás kijelzés.A másik a dátum.

Remélem nem költöttél rá sokat.:)

2016. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Akkor érdemes volt megvenni.
2016. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm a választ, még a tegnapi nap folyamán sikerült kiokoskodnom, ami egy tájékozott embernek nem nagy kunszt, de én egyáltalán nem gondoltam olyanra, hogy egy egyszerű óra (vagy bármilyen óra) ilyeneket is tud mutatni, és ha valaki álmában sem gondol valamire,annak nem is olyan egyszerű észrevenni a nyilvánvalót -- gondolom ezekből sikerült leszűrnötök,hogy nem sok karórával volt még dolgom, de a szempont az volt, hogy normál megfizethető árban kapjak egy olyan órát ami az IDŐT mutatja nyilván, és 1 hónap múlva nem kopik le róla a festék :)


az utolsónak külön lábjegyzetben: Maga talán a kis körök miatt vásárol órát? Én nem, de ha maga szerint úgy, hogy ezekkel nem voltam tisztában felesleges volt órát vennem (?!?!) akkor elég szűk a látóköre, ha meg olyan fontos ott az a dátum meg nap akkor inkább naptárat vegyen, én órát kerestem.

2016. máj. 18. 11:26
 4/4 anonim válasza:
0%
jézus máárja:D Ezér aztán kell neked órát venni. Nem tudom hány éves vagy, de ez életed első órája? Én mikor megkaptam az enyémet, gondolkoddni se kellett. Tökre evidens hogy mit mutat. EZ EGY IDŐT MUTATÓ SZERKEZET. Bár gondolom te csak valami dizájn szempontból vetted hogy valami legyen a kezeden. egy ÓRÁN vajon mi az istent jelent a 0-24 meg a 1-31 felosztás:D tudod az időt nem csak azzal lehet jellemezni hogy "negyedötvan".Az óra jellemzi a viselőjét. Ez a daniel klein karóra megfelel, hogyha 15 éves vagy. De ha egy kicsit idősebb vagy, szerintem felejtős. Egy vicc. NAGYON hajaz a Calvin Klein névre, és logóra is, továbbá gagyi. Egy férfi ilyet nem visel:D Inkább nem hordanék órát, ha ezt kéne viselnem. És jöhet bárki azzal hogy "deháá nemfogok többszázezres órát venni". Senki nem mondta. Van olcsó szép (+márkás) óra is. És higyjétek el, egy óra sokat számít a megjelenésben. Ha már valaki felveszi, az legyen szép. Ha egy ember egy ilyen órába jönne mondjuk állásinterjúra, kiröhögném. Komolytalan az egész.
2016. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!