Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyon tönkre vágja a tölthető...

Nagyon tönkre vágja a tölthető Li-aksit, ha az érintkezőjére forrasztok egy vezetéket?

Figyelt kérdés

Nagyon kellene, mert másképp nem tudom használni oda, ahova szeretném, ez egy speckó alakú aksi, süllyesztett érintkezőkkel, és muszáj ...

De ettől nagy tönkremegy vagy ha óvatosan csinálom, akkor megúszhatja?


2016. máj. 18. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs más módszer akkor a forrasztás marad.

Ezt kár is volt megkérdezni.

Használj folyasztószert hogy jól megtapadjon, csiszold is meg a forrasztás helyét egy kis csiszolópapírral.


[link]

2016. máj. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben van, elkerülhetetlen, igen, de akkor úgy kérdezem,várhatom, hogy attól netán károsodik az aksi belseje vagy ha nem melegítem túl sokáig, akkor akár megúszhatom gond nélkül is a mutatványt?
2016. máj. 18. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok telefon akkumulátort forrasztottam már. Igaz nem voltak újak, de egy darabig bírták. Egy újnál már meggondolnám. Tekerős lámpában egy éve megy hiba nélkül.
2016. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!