Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen külső aksit ajánlotok?

Milyen külső aksit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sok fajtát néztem már, és elég változóak az árak, ha a mAh és az ár arányát nézem. Persze biztos nem mindegy a márka, de nem tudom melyik jó. A Xiaomiról mit gondoltok? Amúgy 2300 mAh-es a telefonom aksija, és nekem az is elég ha minimum 2x fel lehet fele tölteni, de 8-10 ezernél nem akarok rá többet költeni.

2016. máj. 19. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
honnan vennéd?
2016. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ahol lehet venni, nem tudom.
2016. máj. 19. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
úgyértem külföldi/magyar webshopból vagy boltból
2016. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az attól függ, hogy hol kapható. Ha meg lehet venni pl. a Media Marktban akkor boltban veszem meg, ha csak netről rendelhető, akkor onnan. De ez mért számít? Ha már meg van, hogy milyen márkát veszek akkor, utána nézek, hogy hol lehet venni.
2016. máj. 19. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

ezzel kb 3-4szer fel tudod tölteni

2016. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerinted a Xiaomi jó fajta külső aksi?
2016. máj. 19. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem az de sok a hamisítvány belőle, vigyázz velük
2016. máj. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!