Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék egyedi LED világítás...

Maci Laci 2000 kérdése:

Szeretnék egyedi LED világítást készíteni. Ehhez a 220 voltot fogom egyenirányítani. (+lesz 1 kondi a vibrálás csökkentésére). A fő kérdés: a 220 váltóáramból mekkora egyenáramom lesz? (trafó nélkül).30-32 V nyitófesz ledek lesznek sorbakötve.

Figyelt kérdés

2016. máj. 25. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
320V lesz belőle szóval óvatosan buherálj.
2016. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
230v szorozva gyök 2 asszem, bocs hogy beleszólok de 30v-os tápegység nem lenne egyszerűbb, esetleg cld dióda?
2016. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A cld dióda jó lenne, nem ismertem és magörültem neki. (Nem vagyok szakember...) A led amit használni szeretnék cob led, 10W, 30-32V nyitófesz, és 900 mA árammal. A tápegység drága lenne.Van olyan cld ami jó lenne nekem?
2016. máj. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!