Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha két LAN kártyát használok...

Ha két LAN kártyát használok egy gépben egyszerre, akkor az úgy működik, és úgy gyorsabb lesz?

Figyelt kérdés
Az alaplapi lankártya max 100mbps sebességre képes, ezt szeretném megtoldani egy 1000mbps kártyával, kérdés, hogy egyszerre működik-e a kettő?

2016. máj. 25. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak annyira lenne gyorsabb, mint te ha egyszerre két kocsit vezetnél.
2016. máj. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vatafak ***** válasza:
miért nem elég az 1 gbites sebesség (kártya) ?? gyorsabb csatlakozás nemigen létezik egyenlőre otthoni körülmények között. amit felvetettél persze műszaki nonszensz de ha még működne akkor 1.1 -et adna 1gbit helyett...marginális
2016. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van itthon egy szerver, ami a levelezőszerverként, médiaszerverként üzemel. minden gép, leállításkor arra csinál mentést. stb. Csak kíváncsi vagyok, hogy így, hogy 1.1gbps-os a belső háló, könnyebben kezeli-e a dolgokat. Azért is kellett itthonra a gigabites háló, az előbb emítetteken felül, mert 120mbps-os netem van, ami már túllépi a sima 10/100-as lankártyák kapacitását, és nem akartam, hogy kárbamenjen az a maradék 20mbps.
2016. máj. 28. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!