Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem ad képet a videokártyám....

Dannyakiller315 kérdése:

Nem ad képet a videokártyám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy alaplapot procival egyutt es miután raktam bele ramot és videokártyát és bekapcsoltam nem ad képet, pedig minden venti pörög, az egerem világít, és az alaplap ledje is. Mi lehet a probléma? Gépem: Alaplap: Asus P5DG1-FM/S Processzor: Intel Pentium 4 HT 3.0Ghz 2 mag Ram: 4x 256mb DDR400 Videokátya: Asus Geforce GT 210 1GB Táp: Macron MPT-350 350W

2016. máj. 27. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez simán lehet kompatibilitás probléma is. Meg egy csomó minden még. Nehéz így mondani bármit is. Szakmai fórumokat kukkold, és kérdezz azon, pl Prohardver.
2016. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
óhhh táp lehet:nem biztosítja az elegendő áramot,lehet alaplap:szimplán nem kezeli..talán van még de ennyiről tudok :)
2016. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
jah az elöző vagyok lehet a vga hibásodott meg szerintem ezek közül valamelyik amúgy a rendszer bootol(pityog 1-et )?
2016. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, a hiba azóta megoldódott. Az egyik memóriakártya nem fogadta el a többit így azt kiszedtem és most megy :)
2016. máj. 28. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!