Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-Mobilos vagyok (Domino 5)....

T-Mobilos vagyok (Domino 5). Percdíjaim: 49 Ft és 39 Ft. A Blue mobilnál a percdíj egységes (33 Ft). Érdemes-e váltani?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 19:34
 1/10 anonim válasza:
100%
igen
2016. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Ne válts.. a T-Mobil sokkal megbízhatóbb,mint egy Lidl-s szolgáltató.
2016. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan válts.

Semmi gond nincs a Blue mobile-al. Ugyanúgy a Telekom hálózatát használják, viszont jóval olcsóbb.

Amire figyelj, hogy a telefonod független legyen.

2016. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindegy melyiknél maradsz
2016. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. Gondolkodtam már rajta, de még nem valósítottam meg. Párommal is beszélgettünk erről, de ő azt mondta, hogy ne tévesszen meg az olcsó percdíj. Ő is T-mobilos, nem tudom, Neki milyen csomagja van, azt hiszem, Domino aktív.
2016. máj. 27. 21:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként most egy kártyafüggetlen Nokia c1-01-esem van.
2016. máj. 27. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Maradj T-Mobilnál. A Blue Mobilnál selejt telefonok vannak,ha kell majd egy új.
2016. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez úgy írod mintha csak szolgáltatótól lehetne mobilt venni. Nálam például szóba se jöhet szolgáltatófüggő készülék vásárlása.


Kérdező: Nincs semmi trükk, tényleg 33 Ft a percdíj.

A Blue mobile tulajdonképpen olyan, mintha egy Telekomos Domino csomag lenne amit csak a Lidl-ben értékesítenek. A hálózatot, és a teljes háttérrendszert is a Telekom biztosítja. Éppen emiatt van az, hogy a Telekomos szolgáltatófüggő készülékek simán mennének Blue-s kártyával, de hogy ez ne történjen meg, IMEI szűrést is beállítanak.

Hogy ez így miért éri meg a Telekomnak, passz, de én már lassan 3 éve Blue mobile-os vagyok és nincs velük semmi gond.

2016. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes. Tulajdonképpen a Telekom ügyfele maradsz, velük fogsz szerződni, az ő hálózatukat használod, csak olcsóbban. Szerintem csak az érvel ellene, aki semmit nem tud róla.
2016. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végülis spórolhatok a hívásokkal meg az SMS-ekkel! Régebben a páromnak rengeteg SMS-t írtam, ma már próbálom magam visszafogni. Most a SIM-kártyámon 977 Ft egyenleg van, de ezt már a sürgős esetekre próbálom tartogatni.
2016. máj. 28. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!