Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melegszik a vezeték, kigyullad...

Melegszik a vezeték, kigyulladhat?

Figyelt kérdés

Házilag barkácsoltam ezt: https://www.youtube.com/watch?v=s54MKrK9DZk


elsőnek jó volt, külső akksiról usbn keresztül ment csak valami elszakadt, nem találtam hol, ezért újat csináltam.


De ez viszont rövidebb volt az usb kábel, és én pótoltam ki egy viszonylag elég vékony vezetékkel, és 1-2 perc után nagyon forrósodik középtájon, attól félek, hogy leéég itt valami. Külső akksit féltema legjobban. lehet valami gond?


2016. máj. 30. 14:57
 1/3 Wadmalac ***** válasza:
Ha minden azonos, csak az ér vékonyabb, akkor valószínűleg csak az akar leégni, elég azt cserélned. De azért én ellenőrizném, nem vesz-e fel valamiért nagyobb áramot, mint elsőre. Ugyanaz a motor és a ventilátorlapátok is?
2016. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, ugyanazok.
2016. máj. 30. 16:27
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
Hát akkor ennyi, legalább olyan kábel kell, mint egy teló gyorstöltő USB kábele, az 2 amperig tutira nem melegszik.
2016. máj. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!