Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy játszam ki a five night...

Hogy játszam ki a five night at freddy's 3-at?

Figyelt kérdés
Elakadtam a 3. éjszakánál, és nem tudom kivinni. Segítenétek hogy játszam ki?
2016. máj. 31. 11:07
 1/4 Szirty ***** válasza:

Nézz végig gameplay-eket. Az segíthet:


https://www.youtube.com/results?search_query=five+night+at+f..

2016. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már néztem jópárat de még mindig nem sikerült
2016. máj. 31. 11:20
 3/4 Deronix válasza:

A kamerán van egy olyan opció, hogy ,,audio". Ha ezt megnyomod akkor egy gyerekhangot fogsz hallani (hehe). Ez a hang arra jó, hogy elcsalja Springtrapat abból a kamerából ahol áll. Viszont egyszerre csak egy kamerányit tudod elcsalni és sajna időnként nem megy el. Tipp: Minál nagyobb számú kamerában áll Springtrap annál nagyobb biztonságbam vagy.

Illetve a kamerában van egy olyan, hogy ,,map toggle" ezzel a szellőzőre váltasz. Itt ha duplán klikkelsz a kamera számára akkor lezárod és ott Springtrap nem tud tovább menni. De sajna egyszerre csak egy szellőzőrészt tudsz lezárni.

Időnként a képedbe szöknek random és ilyenkor elromlik a rendszer. Kattints a számítógépre és az erroros dolgot nyomd meg. Egy kis pittyegést fogsz hallani és mikor vége akkor megjavult a rendszer.

Ezt csinált egészen 6 óráig. Remélem, hogy tudtam segíteni.

2016. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindig hivd a cam 8-ba ott nincs szellozo de ha egy masikba bemaszna akkor zard le es kimaszik csald vissza a cam8-ba ha az ablakban van akkor hivd vissza a cam2-be de ha az ajtoban van akkor meghaltal egyszoval keszulj fel a jumpscare re
2017. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!