Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendeltetek valaha az Amazonró...

Rendeltetek valaha az Amazonról, vagy E-bay-ről? Mi a véleményetek az ilyen rendelésről?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy megbizhatóak ezek a webes oldalak? nem "csesznek" át? Eredeti termékeket árulnak? Csalódtatok benne? Vagy javasolnátok? Ha pl. elektronikus eszközt szeretnék venni, azt tuti eredetileg kapom el? Mit kell teljes egésszében tudni az ilyen rendelésről? (Bocsi, de tényleg nem vagyok tájékozott ilyen téren, pedig van amit megvennék) :D Mindenki válaszát köszönöm :)
2016. jún. 1. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ebay csak egy felület ahol lehet hirdetést feladni mint pl. a jofogás. Ennek megfelelően nem az oldal megbízhatósága a fontos, hanem a rajte hirdető embereké. Lényeg, hogy megbízható eladótól vegyél és akkor kisebb a rizikó.
2016. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En rendszeresen rendeltem az ebayrol amig rajottem hogy kb 20%-a atveres. Nem tudhatod ki az elado valojaban. volt olyan is hogy 100% pozitivja volt megis defektes telot kuldott nekem. Aztan meg neki allt feljebb mikor reklamaltam.

Altalaban ha ceg az elado +10000 pozitivval akkor megbizhatsz, de ha privat szemely akkor zsakbamacska.

2016. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!