Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyit fogyaszt egy 3,5KW-os...

Mennyit fogyaszt egy 3,5KW-os klíma ha egész évben éjjel nappal működik? Akkor ha mondjuk év végén jön egybe a csekk (csak a légkondi megy) akkor mennyit fizetnék most tekintsünk el az éjszakai áram olcsóbb árától.

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerverszobába van vagy hol kell, hogy 24/7 menjen?
2016. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez csak egy feltevés, azért érdekel mert kiváncsi vagyok hogy mennyit fizetnék?
2016. jún. 1. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem renegeteg penz, este kiszamolom..
2016. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! én is azért gondolom bár néztem neten de nem tudok kiigazodni azon hogy a klíma 3,5KW az áram meg KW/h ban van meg ez bezavart, de köszönöm hogy kiszámolja nekem!!
2016. jún. 1. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fugg attol hogy mennyire szigetelt a szoba ahol mukodni fog. A fogyasztasa 10-szeres is lehet ha peldaul allandoan nyissak az ajtot ablakot es deli fekvesu nagy feluletu ablakokkal es nagy fogyasztok mennek allandoan pl szerverek, mint peldaul egy mindig zart helyisegben ahol nem termelodik semmi ho, peldaul egy borospinceben.
2016. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én egy szobára gondoltam egyébként
2016. jún. 1. 18:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hozzá nem értő buta kérdés. Már bocsássááá meg.
2016. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 vatafak ***** válasza:
a 3,5 a fűtőteljesítmény nem a felvett áramteljesítmény! nekünk hasonló van, folyamatos üzemben kb. 0.5 kw-t fogyaszt
2016. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs hogy állandóan on legyen de egye fene egy modern inverteres prémium klíma 24/7/168 leosztásban szorozva 52 héttel mindenféle háttéradat nélkül = 87360 Ft.
2018. febr. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!