Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az eustock.e...

Mi a véleményetek az eustock.eu-rol?

Figyelt kérdés
Egy xiaomi redmi 3-at akarok rendelni és itt a legolszobb. Szeretném tudni hogy új bontatlan árut adnak-e, hogy gyári garit adnak-e?
2016. jún. 4. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
megbizhato oldal, a redmi3 a legjobb valasztas ennyiert nyugodt szivvel rendelheted
2016. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gábor19750102 válasza:
Gyári független teljesen új ,,szűz'' mobilt adnak. A garancia 1 év ,de ha elromlik neked kell vissza postázni a javításra. Ugyan én nem rendeltem még tőlük mobilt ,de sok haverom igen. Csak űveg fóliát meg tokot. Képzeld akartam rendelni egy tokot meg kettő fóliát. Tokom már van. Amúgy nekem egy xiaomi redmi note 2 van. Írnak vissza hogy csak csomagban tudnak küldeni. Vagyis kettő tok meg kettő fólia. Az meg 6000 ft. Jó gondoltam legyen ha máshogyan nem tudják küldeni. Vissza írták hogy akkor küldik ,de el felezik az árakat. Így képzeld 50 % kedvezménnyel kaptam meg. Azt tudom mondani hogy nekem nagyon pozítiv a benyomásom az eustock ról.
2016. jún. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csütörtök délelött rendeltem tőlük egy telefont (raktáron lévőt !!) és azóta csak az automatikus visszaigazoló emailt kaptam meg ( ezt már percekkel a rendelés után ) ami a "Vevő által jóváhagyva" státuszt jelenti csak, ugyan ezen állapotban van jelölve az oldalukon is, vagyis még csak a rendelést sem voltak képesek feldolgozni idáig. Ha Hétfőn sem lesz továbblépés, inkább lemondom.
2016. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ja én is azt akarok, de rohadtul nem tudom, mert gondolom még raktáron sincs, és már vagy 1 hete...

Mi lesz? Vajon mikor lesz? :(

2016. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!