Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Remélem van itt olyan aki...

Remélem van itt olyan aki wondershare video editort használ (tobbi lent)? (a kérdojel muszáj volt bocsi)

Figyelt kérdés
vagy esetleg tud nekem segitteni de készitettem egy félig kész videot és ha kinagyitom nagyon nagyon pixeles. Mit tehetnék elenne? Vagy esetleg ha valaki ismeri a mostani érvényes key/email jét leirná?
2016. jún. 4. 14:09
 1/1 anonim válasza:
Szerintem semmit! Ha a video felbontása olyan amilyen nem tudsz mit csinálni. Mentsd el az eddigieket,majd menj rá a Torrenteval és töltsd le a legújabbat amit kidob.Töröld az előző verziót(reg.-et is),majd telepítsed a legújabbat.Lehet crackelned kell! Ez csak javaslat,nem 100% garancia!!
2016. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!