Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Internetes Rádió Routerrel de...

Internetes Rádió Routerrel de hogyan?

Figyelt kérdés
Készítettem egy internetes rédiót minden jól megcsináltam ahogy leírtak mindent van egy routerem is. Na először úgy csináltam hogy sima modemre kötöttem a netet és akkor ment rendesen a rádió tudták hallgatni.. Na hogy a másik gépen is legyen net bekötöttem a routert és utána el akarom indítani a rádiót és nem engedi. A router miatt lehet? vagy amit adtak ip címet (routeres) ott állítsak valamit? az én esetemben 192.168.1.1 és amúgy TP-LINK routerem van.
2010. ápr. 11. 20:49
 1/2 anonim válasza:
76%

Szia!

Portforwardolnod kell! Ez azt jelenti, hogy a rádió portját az Internet felől elérhetővé kell tenned! Mivel a routert beiktattad a hálózatba létrehoztál egy belső ip tartományt, amit a kívülről érkező kliensek nem érnek el!

2010. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és ezt hogy tegyem?:D
2010. ápr. 12. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!