Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen drone-t érdemes venni...

Milyen drone-t érdemes venni 100 ezer forint alatti árkategóriában?

Figyelt kérdés

Igazából tejesen hobby célból venném, volt már egy, amin az irányítást nagyjából megtanultam.

Sajnos nem vagyok elég jártas a témában, csak néhány fajtát ismerek, de nagyjából tudom mik az elvárásaim.

Bármilyen típus érdekel, csak annyit szeretnék kérni, hogy webáruházat is írjatok mellé, ahol megtalálom. :)

A kamera minősége terén nincsenek nagy elvárásaim (sajnos ennyi pénzért nem is nagyon lehet), de azért egy 720p 30FPS felvételt minimum tudjon. (Igaz azt már a Jjrc H8C is tudja, de annak elég borzasztó a kamerája).

Repülési idő terén egy töltéssel olyan 15p körüli értéknek már örülnék.

A hatótávolsága minél nagyobb annál jobb, de minimum 4-500m

És ami nagyon fontos, hogy mindenképp tudjon élő képet adni androidos készülékre.


Igazából ami nagyon tetszik az a xiaomi Mi drone FHD változata, még behozva, ÁFA-val együtt is 130e körül lenne (sajnos több mint a keret, de jobban meg is érné), de nem tudom, hogy mikor kezdik el forgalmazni, és azt sem, hogy melyik webáruházból lehetne majd megrendelni, tekintve, hogy hivatalosan csak Kínában fogják forgalmazni.

A másik ötletem, hogy vennék egy DJI Phantom-ot használtan 80 körül, meg egy SJ4000-et, de akkor meg az FPV nincs megoldva.

Ti mit javasoltok? Minden megoldás érdekel!

Bocsi a hosszú kérdésért és előre is köszönöm!



2016. jún. 13. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A Phantom az nag,on jó kis drón

Sjcam pedig wifiset kell venni és máris tudja az se sokkal több mint a sima

2016. jún. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én legalábbis a Phantomra szavaznék sjcam-el
2016. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2016. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, értem én, hogy mire gondolsz, de az milyen távolságból működik? + van ahol azt írják hogy nem kellene a wifi funkcióval próbálkozni....nem tudom, inkább szerintem olyan kellene, amin van kamera.. :)
2016. jún. 21. 09:45
 6/7 anonim válasza:

hello én ajánlani tudom HHErBY


https://www.youtube.com/watch?v=KFM-SMdMjxk


ez egy (JRC H8C) kezdő drone de ha komolyabbat akarsz

akkor kettőt tudok ajánlani vagy a mini dron azt nehezebb irányítani és bent lehet jol használni


https://www.youtube.com/watch?v=RU_JznDPLe4


https://www.youtube.com/watch?v=jYOnWquLNbQ


ez egy DJI Phantom 2 (halado dron)van még egy


https://www.youtube.com/watch?v=yNUGIrh9bcc


ez már egy felső kategoria felé haladó dron

2016. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :D

Néztem Herby drónos videóit, igazából a Jjrc H8C az nbem lenne rossz, mert ahogy mondtam is, a kamera terén nincs sok elvárásom, mert csak szórakozni kell. Még ugyanígy gondoltam a H26W-re is, az talán még jobb lenne, de nem tudom.. Inkább lehet mégis valami komolyabb kellene.

A minidrone aranyos, de azt csak bent lehet használni, és nincs rajta kamera :D

Parrot minim van jelenleg is, csak nekem airborne cargo, majdnem ugyanaz amit linkeltél, csak nincsenek "kerekei" vagy mi az.. :D

Szeretem egyébként, jó kis dolog, csak videót nem készít.

Igazából tényleg a phantom 2 lenne a legjobb, bár abból mindenképp csak használt jön ki..mondjuk egy phantom 2 vision.

A parrot bepop-ról mi a véleményed? Használtan szerintem az is belefér még.

2016. jún. 23. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!