Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Efo V V2 Mega ecigi akku...

Efo V V2 Mega ecigi akku felrobbanhat? Informáciot szeretnék kérni aki jártas ebben a kérdésben.

Figyelt kérdés
Adott egy Ego V V2 Mega ecigi 1300 mAh -s akksi, ami már kb 2-3 éves. Nem sokat bír már, de mig megveszem az újat addig ez tud nekem segiteni. Amit tudni kell rola, kb fél évig nem volt hozzányulva, most vettem elő. Mennyire biztonságos használni? - van benne elektronika. A főbb kérdés az hogy a benne lévő akku nem puposodik fel, nem robbanhat fel? Vagy ha valami gond lenne vele akkor az elektronika letiltja a használatot? Voltegy V3 Megám az egyik naprol a masikra nem enged hasznalni semmit. csak villog ha rácsavarok akármit, nem ad áramot. De ha nem teszek rá semmit, akkor dolyamatosan világit a gomb ahogy kell. Utolso hozzáfüznivalom: Néha miért hallani egy kattanást az alsó részéből ahol az elektronika van, amikor izzítok?

2016. jún. 14. 11:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Ego V V2 Mega. Nem Efo, elirtam.
2016. jún. 14. 11:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Az akkumulátorok maguktól nem robbannak fel. Egyébként ha 1300mAh az aksi, akkor az nem kehet Mega, mivel a Mega 2200mAhs aksival jön kitbe. Esetleg egy Mega a tank (4mles kapacitással) és egy átlag aksival. (Tudom, mert nekem is Megám van ami 2200as). Akkumulátor púposodás 3-4 éves aksiknál szokott jelentkezni. Akkor viszont már folyik is, bár ezt te nem láthatod.


A fél évig hozzá sem nyúláshoz pedig van egy storym. 2 éve vettem egy olcsó kínai eGo utánzatot pár ezerért. Rá pár napra elraktam az akksit ahogy volt mert sz*r volt az egész szett, mondjuk ki. A napokban előszedtem és láss csodát...volt benne még töltés. Gond nélkül izzított, bár förtelmes íze volt.


Esetleg nincs egy villanyszerelő ismerősöd aki át tudja mérni neked a V3 aksiját? Rendesen leadja e azt a teljesítményt ami várható tőle...

2016. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Próbáld meg esetleg a V3 akku és tank érintkezőjét letörölni acetonba (vagy körömlakklemosóba) mártott vattával/antistatikus ronggyal.

2016. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!