Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Boltban a csipogo hogy működik?

Boltban a csipogo hogy működik?

Figyelt kérdés
Nem azert mert felakarom "torni" csak erdekel mikent működik, hogy ad jelet.. Stb. Hiszen nincs benne semmj aramforras. Se elem se semmi ilyen..
2016. jún. 16. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
rfid
2016. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vatafak ***** válasza:
49%
rfid biztos nem mert az K drága, mágnescsík és a hozzá való detektor kapu
2016. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 remenyo ***** válasza:
A "kapu" ad ki magából hullámokat, energiát ha 2 kapu közé kerul egy matrica, benne fémmel, ami felfogja/megváltoztatja az egyik kapu által kapott jelet. (amit a másik adott ki.) ezt a változást lehet mérni, és e miatt csipog. Egy videó róla: [link]
2016. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 remenyo ***** válasza:
Az rfid majdnem ugyan ez. Viszont az RFID matricák adatot tárolnak, sugároznak hullám hatására, amire itt semmi szükség. Ott van e valami, vagy nincs.
2016. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik kapu jelet bocsájt ki a másiknak. A csipogóban lévő anyag úgy modulálja a jelet, ahogy azt más anyag nem tudná. Ezt a modulált jelet a másik kapu érzékeli, és jelez. Le kell árnyékolni a csipogót, oszt annyi!
2016. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ah ertem. Nem celom learnyekolni, kuvancsi voltam hogy mukodik, de akkor nagyjabbol ertem.
2016. jún. 16. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!