Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebookkal kapcsolatban...

Facebookkal kapcsolatban tudna segíteni nekem valaki? (Probléma lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a fb-m jelszavas ugye. Ha valaki ezt tudná vagy megfejtené, a rendszer küld egy kódot nekem sms-be, és csak úgy engedné belépni az illetőt. Nos, ha az aktív bejelentkezéseket nézem, többnyire van ott egy Pestről. Ami biztos, hogy nem én vagyok, elég messze lakom fővárosunktól. Ez mi, és miért van? Hogy tudnék változtatni rajta? Egy idő után ez elég creepy

2016. jún. 20. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a funkció mindig csalóka. Nekem is volt már, hogy teljesen más városból voltam bejelentkezve, de én voltam az, csak a fb szar. Zárd be azokat, amik nem kellenek.
2016. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs benne a mobilomban a Face, mégis jelezte később, hogy abból a városból jelentkeztem be. Mint kiderült, a GPS aplikáció össze van kapcsolva a Facebookkal. Marhajó.
2016. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Egyébként akárhányszor zárom be, x idő múlva ugyanúgy ott van.
2016. jún. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!