Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Átvertek ebayen, de szerintem...

Átvertek ebayen, de szerintem meg lehet javitani. Van aki ért az elektronikához?

Figyelt kérdés

Vettem egy autoclave bubble remover-t. Roviden: Ezt az eszkozt mobil telefon uveg cserenel szoktak alkalmazni. A problemam vele hogy az elado azt mondta hogy uj es tesztelte mielott elkuldte. Ez egy igen erdekes kerdes hogy hogyan tesztelte ha a bekapcsolo gomb nincs bekotve sehova. Jeleztem is neki, es a paypalon jelentettem hogy atvert, de ő azt allitja hogy tesztelte es mukodik. Ma de mindegy is. Linkeltem kepeket ahol latni lehet a kapcsolot. Arra gondoltam hogy ha bekotom a kapcsolot akkor ezt sikerulne beinditani mert latszolag minden a helyen van csak nincs a bekapcsolo gomb hozzakotve valamihez. Nem vagyok electronikus, de szerintem ez gyerek jatek. Ha sikerul megcsinalnom akkor azt mondom a paypalnak hogy egy reszet kerem csak vissza az osszegbol, szoval megtarthatom a termeket. Valaki otlet esetleg?


Itt az eszkoz: [link]


Itt a kep a bekapcsolo gombrol, nincs hozzakotve semmihez: [link]


[link]


Bocs hogy ekezet nelkul irtam de a telefonom angol, nem akartam idot pazarolni a nyelv beallitassal. :)



#eBay #elektronika #Autoclave
2016. jún. 23. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmmm, ez nem feltetlenul defektre utal. A fokapcsolo lehet azert nincs bekotve mert a 220V direkt van rakotve az elektronikara vagy a trafora. Persze ez igy hulyesegnek hangzik, de mivel kinai termekrol van szo, elkepzelheto.


Jo lenne olyan kep amelyiken lassuk hova megy be a 200V.

2016. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyebkent vigyazz mit mondasz a paypalnak, en mar megjartam.

Ha szervizelteted a cuccot vagy szetszeded vagy barmit is csinalsz vele akkor azt mondjak hogy nem lett volna szabad mert ellentmond a "terms and conditions"-nek es vissza fogjak utasitani a keresed, egy centet sem fogsz kapni.

2016. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindjárt küldök még képet. Vagyis inkább videót azon jobban fog látszani. Tudom mit kell mondani a paypalnak, már nem egyszer vásárlok és adok el rajta. A vevőnek van mindig igaza, szóval nem kell aggódnom. Nemrég felhivtam őket, azt mondták ha jövő hétig nem találunk megoldást a problémára akkor a vevőnek vissza kell küldenem a terméket, amit persze ő fog állni, mivel hibás a termék, vagy egy részét vissza utalja. Az lenne a jobbik megoldás ha meg lehetne bütykölni ezt valahogy, lehet csak a szállítás során történhetet vele valami. Na de nemsokára linkelem a videot.
2016. jún. 23. 18:20
 4/5 A kérdező kommentje:
2016. jún. 23. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugy látom a 220V be van kötve valahova.

Egyébként a szerkezet mit csinál ha benyomod a hálozatba?

2016. jún. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!