Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a DVI...

Dávidka2003 kérdése:

Miért nem működik a DVI kimenet HD ATI Radeon 7870 videókártyánál?

Figyelt kérdés
Két monitort szerettem volna összekötni és, amikor először összedugtam hogy az 1. monitort HDMI-be a 2. monitort DVI kimenetbe akkor bekapcsoltam a gépet minden tökéletesen működött de viszont, amikor megmozdítottam egy kicsit azt a monitort ami a DVI-ba volt beledugva akkor hirtelen elment a kép mind a két monitornál. Kikapcsoltam a számítógépet és megnéztem hogy minden jól össze van-e dugva nincsenek kilazulva a kábelek. és amikor vissza bekapcsoltam a gépet akkor egyik monitor se jött be csak a gép ment. Ekkor kihúztam a DVI kimenetből a monitort és mégnéztem hogy úgy működik-e az 1 monitor és működött. Utánna pedig megnéztem hogyha a HDMI-s monitort kihúzom akkor működik-e DVI-ba bedugott monitor. És nem jött be a kép. Én már gondoltam arra hogy zárlatot kapott a DVI kimenet a videókártyában vagy hogy a monitor romlott el, vagy a kábel megtört.
2016. jún. 24. 20:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!