Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Stalker IX cb rádió probléma?

Stalker IX cb rádió probléma?

Figyelt kérdés
Olyan a jelenség, hogy usb-n szinte senkit nem hallok. Ha hallok is, akkor nagyon nagyon távolinak tűnik és még torz is. Eközben kiderül, hogy az illető néhány km-re van tőlem. Stabil antennám super 24, mobil antennám egy no name, de nagyon jó antenna. Frekvencián van mind2 és az swr érték is 1 alatt van. Az érdekesség az, hogy ionoszferikus terjedésnél kiváló a vétel. Szóval a nagyon távoliak jönnek, de a közeliek nem. Mi lehet a gondja a rádiónak?

2016. jún. 25. 18:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Közben megoldottam, kicseréltem az összes elektrolit kondit és jó lett a rádió. Köszönöm a válaszokat, sokat segitettetek :P
2016. dec. 9. 12:49
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos sok itt a tudatlan. :-D

Éppen most akartam válaszolni neked hogy kondenzátorhiba, mert félrehangol.

2018. máj. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!