Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes Vidanet optikára...

Érdemes Vidanet optikára (kábelnet) váltani?

Figyelt kérdés

Megszeretném kérdezni hogy érdemes-e VidaNetre váltani optikai szálon adná a netet.

Melyik csomagot ajánlanátok? amire kellene: torrent, youtube,böngészés, online tévé

Csomagjaik:

[link]

30,50,100,150 Mbit/s


Jelengleg mikróhúllamú netem van.



2016. jún. 27. 13:03
 1/3 anonim válasza:
Eleg regi kerdes, lehet mar dontottel, de azert leirom a velemenyemet a Vidanetrol. Regebben meg a SupraKTV-nel kottettuk be a netet, nem volt tul nagy savszelesseg, de nem is volt baj az internettel. Egy kezemen meg tudom szamolni hanyszor volt problema az internettel amig a SupraKTV volt a szolgaltato. Ezutan jott a Vidanet, akik felvasaroltak a SupraKTV-t, vagy valami hasonlo dolog tortent, lenyeg a lenyeg, tetszett vagy sem Vidanetesek lettunk, itt kezdodtek a bajok. Sokkal rosszabb lett az internet, szakadozott. Nagyjabol 1 honapja, az internet szinte hasznalhatatlan, ugyanis az elofizetett 10 mbps-bol a speedtest ha szerencsem van mer 6-7-et, ha nincs akkor 1-1,5-et, de az is lehet, hogy be sem tolti az oldalt. Betelefonalas utan annyit mondtak, hogy felvettek a hibabejelentest, elkertek egy telefonszamot, majd kikuldtek az SMS-t, hogy nem all fent hiba. Szemelyesen pedig annyit mondtak, hogy nem az o problemajuk, ugyanis allitasuk szerint az internettel nincs problema. Amit csak lehetett megprobaltam, masik LAN kabel, ujratelepitett rendszer, masik szamitogep, masik router, a problema ugyanugy fenn all. Mellesleg nem csak nekunk ilyen rossz az internet, hanem az utcaban masnak is, de ennek ellenere nem hajlandoak kikuldeni szakembert. Azt pedig mondanom sem kell, hogy ettol fuggetlenul ugyanannyit fizetunk, bar a szolgaltatasuk nem er 100 ft-ot sem. Mivel falun lakom, mas szolgaltato pedig nincs, igy nem tudok atmenni sehova. Jobb lenne ha lemondanam a szolgaltatast, sok minden nem valtozna, az internetet ugy sem tudom hasznalni, legalabb megmaradna a havi dij ara.
2016. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hallotam hasonlókat korábban én is, akkor nem szerződőm velük.

Esetleg kérdezd meg a ZNet-et mivel mikróhúllámon asszem a Balaton környékén is adnak netet vagy több lörzetbeli mikrohúllámú szolgáltatót. Általában már mindeholn van mikrohullám.

2016. aug. 22. 08:47
 3/3 A kérdező kommentje:

Eltelt másfél év.

Volt sávszélesség emelés mikrohullámú szarabb lett mobilnet drágább így megrizkoztam. Eddig nem csalódtam igaz itt kb 2 éves a rendszer :)

2018. jan. 14. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!