Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a laptopom?

Miért nem kapcsol be a laptopom?

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 hete kaptam egy használt gépet az egyik ismerősömtől.Azért vált meg tőle, mert a hűtés nem jó, amit én is észrevettem.Töbször volt olyan eset, hogy kikapcsolt, és egy ideig nem lehetett bekapcsolni, vagy ha be is kapcsolt akkor is 1-2 percre rá kikapcsolt, álltalába 15-20 perc után ismét rendesen működött.A héten akartam elvinni kitisztítatni a ventillátort, de előtte még egy kicsit akartam a gépen szórakozni, mikor is bekapcsoltam a gépet, minden ment úgy, ahogy álltalába, de kb. 15 perc használat után kikapcsolt.Először úgy voltam vele, hogy oké, biztos megint várnom kell vele egy kicsit, vártam is, de észre vettem, hogy nem is tölti a gépet, meg semmire sem reagál.

Most nemhiszem, hogy csak a ventillátorral lehet a baj, vagy lehet mégis, mert akkor csak kicseréltetem és jól van, de félek, hogy valami más is tönkre ment benne, mert ugye tölteni sem lehet.Nem igazán értek a gépekhez, és félek, hogy drága lesz a javítás, vagy akár dobhatom is a kukába.



2016. jún. 28. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak egy biztosíték ment tönkre.

De így látatlanban nehéz megmondani.

2016. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!