Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szasztok! Van egy jó gépem...

Olivér2002 kérdése:

Szasztok! Van egy jó gépem (laptop), amin szaggat a Grand Theft Auto V. Gépem adatai: Intel Core I7 6500 CPU @ 2.50GHz AMD Radeon R5 m335 Intel HD Graphics 520 RAM: 8 Gb 64 Bit Windows 10 Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a laptop nem játékokhoz lett tervezve. Nem rossz gép, de ilyen komoly játékokkal nem tudsz rajta játszani élvezhetően.
2016. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a videokártya gyengusz, de ha megkértél volna hozzáértőket, akáe itt a gyakorin akár a prohardveren, kaptál volna egy jobb ajánlatot
2016. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 |Orfeusz| ***** válasza:

Az a dVGA kb. ugyan olyan izmos, mint az IGP, ezért nincs is sok értelme, hogy benne van.

Ha komolyan játszani akarsz, érdemes lenne venni mellé egy PC-t.

2016. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez a laptop mindennek megfelel az ajánlott beállításoknál. Még jobb is. 2 vidikártya stb.
2016. jún. 29. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk néhány dolgot. Remélem te nem az a személy vagy, aki úgy választ gépet, hogy "Kór íhét meg nyócgigaram, ultrán megy rajta mindeeen!!". Azt a videókártyát meg nem ismerik.. Sajnos több ismerősöm is vett így laptopot. És utána néztem, ez a videókártya nem felel meg a gta 5 rendszerigényének. Ne keverd az asztali variánsokkal. Ez egy nagyon jó kis gép, de nem játékra. Tervezésre, videóvágásra való. Viszont szerintem minimumon el fogja vinni, de tényleg mindent állíts le.
2016. jún. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ! Akkor lowra rakok mindent.
2016. jún. 30. 09:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is kinéztem egy nagyon jó laptopot egyszer, nagyon jó teljesítményű, volt eszem, megkérdeztem, hogy milyen annak a videokártyája, és az elég gyenge, játékhoz egyáltalán nem jó.

Így vettem egy jobb gépet :D

2016. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!