Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék érteni az...

2105as kérdése:

Hogyan tudnék érteni az elektromos dolgok, eszközök, kütyük szereléséhez?

Figyelt kérdés
Mikor szétszedek vmit mert elromlott megakarom csinálni csak néha annyi "izé" van benne (ic, kondenzátor, ellenállás stb. vmit nem is tudom micsoda). Milyen egyetem\főiskola az ahol megtanulnám ezeket? Érdekel a dolog csak egyedül nem nagyon értek hozzá.
2016. júl. 1. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen egyetem? lol hát ehhez nem kell semmilyen egyetem vagy főiskola . Az elemi után elvégzed az érettségit és mehetsz elektronikai műszerész szakmát tanulni vagy tv szerelő stb 2 -3 éves attól függ mennyire komoly szinten akarod pl mérnöki akkor még elkell végezned egy két évet.
2016. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy Elektronikai műszerész milyen állást tölthet be és kb mennyi nettóért? Am Kösz a választ.
2016. júl. 1. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!