Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a 3D borotvá...

Mi a véleményetek a 3D borotváról? Nektek bevált? Milyet ajánlanátok (lehető legolcsóbbat, ha lehet:D)?

Figyelt kérdés

Biztonságos az ilyen borotva? Tényleg igényesen lehet vele borotválkozni? Eddig még csak különböző pengés borotváim voltak(eldobható, cserélhető pengéjű, rezonáló hülyeséggel felszerelt...), de nekem nem jöttek át. Mindig kimarad hely, pedig igényesen, többször átmegyek a területen és arra is ügyelek, hogy nehogy növésiránnyal szemben borotváljam magam(kinek kell még szőrbenövés is), emellett még néha nagyon kikezdi a bőrömet(habot, borotválkozás utáni krémet használok és nem szoktam túlságosan rányomni se a bőrömre a borotvát).


Nézegettem neten és két dolog volt, ami megragadta a tekintetemet: Az egyik az, hogy írnak egy fogyasztói(valós) árat és nettó árat. Ezek az árak között átlagosan 1000Ft körüli különbség van. Ez a boltba/raktárba szállítást stb-t foglalja magában, nem? Szóval, ha lenne magyarországi gyártóhelye, akkor onnan sokkal olcsóbb lenne megvenni, vagy ez ennél még komplikáltabb?

A másik érdekes dolog az, hogy írnak olyat, hogy alapvetően borotva, de van trimmer funkciója. Az hogyan működik egy 3D borotvánál?

Köszönöm előre az értelmes, segítőkész válaszokat!



2016. júl. 2. 15:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!