Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezt a videokártyát lehet...

Ezt a videokártyát lehet tuningolni és ha lehet akkor hogyan? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Addot egy NVIDIA GeForce 840M videókártya!

A kérdés az hogy hogy lehetne tuningolni (ha egyátalán lehet)


Ha pedig nem ajánlott de lehet nekem az is jó csak azt vettem észre hogy mostanábam már romlott a teljesítménye!


A gép típusa és konfija:


ASUS X555LN


Intel core i5

NVIDIA GeForce 840M 2GB

8GB RAM

Windows 10 64-bit


A legújabb driverek vannak feltelepítve (beleértve az NVIDIA GameReady drivereket is)



2016. júl. 3. 18:20
 1/6 anonim válasza:
Hát tuningolni csak úgy lehet mint ahogy leírtad.Frissíteni, vagy kicseréled.
2016. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én hol írtam ilyet??
2016. júl. 3. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
"A legújabb driverek vannak feltelepítve (beleértve az NVIDIA GameReady drivereket is)"
2016. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oh hogy az...


De amúgy ez csak azért van ideírva hogy elkerüljem az olyan válaszokat hogy : "fel van telepítva minden frissítés..." meg az ilyesmiket!


De amúgy tényleg rajta van az összes!


Ezeket a GeForce Experience-el raktam fel

2016. júl. 3. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, ez egy laptop videókártya, ha nem akarod, hogy a géped rendszeresen túlmelegedjen akkor nem ajánlott. Amúgy megoldható, elég sok program van aminek működnie kéne, hacsak nincsen a bios-ban lezárva a videókártya. Ettől függetlenül nem ajánlanám.
2016. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy túlmelegedne. Használok SpeedFant is azzal meg fel tudom rakni a hűtést. Amúgy ha mondanátok programokat az jólenne!! Igazából a SpeedFan szerint játé közben közepes grafikával (Rainbow Six Sieges) is csak 23C fokra melegedik fel maximum.


Úgyhogy szerintem nyugodtan használhatom!


Ha mondanátok ilyenre hasznos programokat azt megköszönném!!

2016. júl. 5. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!