Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Epilátort, hogy lehet tönkrete...

Epilátort, hogy lehet tönkretenni, hogy ne lehessen bekapcsolni? Garancia miatt!

Figyelt kérdés
Nem húzza ki már rendesen a szőrt, háromnegyede ott marad pedig másfél éve használom. Most, ha így visszaviszem, akkor vagy hülyének néznek vagy birizgálnak rajta valamit és kész. Ha nem lenne bekapcsolható állapotban, akkor vagy kicserélnék vagy visszakapom az árát és vehetek belőle más fajtát.
2016. júl. 12. 12:19
 1/5 Szirty ***** válasza:

Szerintem rosszul állsz hozzá. A garancia másfél év után arra jó, hogy a készüléket díjmentesen megjavítják.


Nem hiszem hogy az árát valaha visszaadnák. Az még 3 napon belül is kétséges szokott lenni.


Ha szándékosan megrongálod és ez kiderül, amiért azt mondják hogy nem rendeltetésszerű használat, akkor meg fel leszel háborodva. :-)

2016. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az előző javíthatatlan volt és megkérdezték, hogy visszakérem a pénzt vagy hozok helyette egy ugyanolyat. Hát hoztam és most ez is tönkrement. Úgy vittem vissza az előzőt, hogy pár nap maradt a kétéves garanciából, csak véletlen jutott eszembe. Azt be se lehetett kapcsolni, úgy tönkrement, de lehet gyárilag volt hibás.
2016. júl. 13. 00:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Rakotod egy autoakkura, ha lehet forditott polaritassal.
2016. júl. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:

"Rakotod egy autoakkura,"


12V-ot 230V-os készülékre?


"ha lehet forditott polaritassal."


AC készüléket fordított polaritással?

2016. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugy értettem hogy a kisfesz bemenetére, nem a trafóra. Ha egyáltalán dugasztápos az epilátor.
2016. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!