Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit lenne érdemes fejlesztenem...

Mit lenne érdemes fejlesztenem a számítógépemen?

Figyelt kérdés

Főleg játékra illetve videók/streamek nézésére használnám. Amim jelenleg van:


Intel Pentium G840 2.80 GHz


4 GB RAM


ATI Radeon HD 4650


Szeretném, ha a játékokat közepes vagy magas grafikai beállítások mellett is futtatná, a nagy gépigényű játékokat alacsony-közepesen. Amikkel játszanék: Skyrim, Witcher (3), Minecraft, Sims (szinte az összes kiegészítővel), Firewatch, SimSity.


Nem tudom pontosan, hogy mennyit szeretnék rászánni. Ha tudtok, írjatok árat, abból tudni fogom, hogy lejjebb kell-e vinnem az elvárásaimat. :)



2016. júl. 15. 14:48
 1/1 anonim válasza:

Szia


Ha magas grafikai beállításokon szeretnél játszani ahoz videókártya jó , láttom neked van már egy alsó-közép kategória közötti


Ha több tejesítményt akarsz elérni proci csere kell

Én az intelt javaslom .

Nemtudom mennyi a kereted de min egy intel core i3 2310-es : 30ezer környéke , de nézhetsz használtan is

Ha nagyobb akkor ugorj az intel core i5-re ,

De mielött döntötél volna ,nézd meg támogatja e az alaplap !


Ha videókártyát is akarsz vagy ami most van neked nagyobb kiszerelésbe vagy

Kis árkategória ; nvidia gt 730 13.500ft

Közép ; nvidia gtx 430


Remélem tudtam segíteni

2016. júl. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!