Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » UPC modemről működő vezetékes...

UPC modemről működő vezetékes telefonról van. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Kb. 2hete reggeli órákban vártam egy hívást,de nem tudtak felhívni,mert nem voltam elérhető(ami természetesen nem volt igaz).Akkor és azóta is azt tapasztalom,hogy ha felemelem a készüléket, négy jól elkülöníthető tárcsázási impulzus sorozat hallható a tárcsahang alatt.UPC azt mondta szoftver frissítés volt és ez okozza.Több éve UPC előfizető vagyok,eddig soha nem tapasztaltam ilyen jelenséget.Valóban szoftver frissítés okozza,vagy esetleg valami más van mögötte? Még annyit minden kényelmi szolgáltatás ki volt mindig és jelenleg is ki van kapcsolva.Tehát hangposta sem jöhet szóba.
2016. júl. 17. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van okostelefonod, használd azon.
2016. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van okos telefonom, de TE ha nem tudsz okosabb válasszal szolgálni, akkor inkább ne adj tanácsot!
2016. júl. 17. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!