Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A facebookom vírusos lett....

A facebookom vírusos lett. Egészen konkrétan indiai, illetve perverz oldalakat likeol. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Felfüggesztettem magam, változtattam jelszót, beállításoknál nem jelentkezett más be az oldalamra és nem találtam megoldást sehol se...kérlek,segítsetek! (Valószìnűleg telefonról szereztem be a vírust.)

#vírus #Facebook #like #indiai oldalak #mobiltelefonra vírus
2016. júl. 17. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
tedd újra a telót, töltsd le rá újra a facet, gépen az ADW cleanert futtasd le,mást nemtudsz tenni.
2016. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs külön a facebook alkalmazás fent nekem és biztos? Nekem a malwarebytes meg Hitman lett javasolva.
2016. júl. 17. 22:40
 3/4 nemma ***** válasza:

Mentsd le a fontos dolgokat, majd factory reset.

Ha az sem oldja meg, akkor full delete (kivéve persze a rendszerfájlokat), és újratelepítés.

2016. júl. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nemma ***** válasza:

Ezeknek a "fiszfasz" cleanereknek nincs semmi értelme. Egy külső kitudja mennyire megbízható programot használni arra, hogy leszedje neked a vírusokat.


Ha már mindenképpen vírusírtót akarsz használni, akkor kösd rá a PC-re és futtasd le rajta egy értelmes gyártó víruírtó szoftverét.

2016. júl. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!