Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem telepiti a windows...

Miért nem telepiti a windows updateket a windosom? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Ma tettem uj windowst mert a régi elmult 1 éves és már nagyon lassan ment, de ez az uj windows még rosszab és lassabb! Első windows cserém magamban, a mutlkor a csávo jott és aztm ondta, hogy irjam le papirra, hogy hogyan kel windowst tenni és leirtam és kb ugyungy csináltam mindent kb emlékeztem is a dolgkora, midnen okés a windowsal, de nagyon lassu és nem telepiti a windows updatokat, megtalálni megtalálta kb 231-et talált előszor, és kb 100-nűl tartott amikor kb 1 fél oránm keresztul nem toltott semmit és kikapcsoltam, aztán azt irta, hogy ne huzzam ki vagy kapcsoljam ki a gépet mert frissit, és minden jol ment ,de aztán megint a windows updateknél azt irta, hogy soha nem telepedett frissités, és gondolom azért ilyen lassu minden (gép net, google stb) mert a frissitések nem telepedtek le, mi lehet a baj??? SEGITSETEK KÉRLEK!

2016. júl. 18. 20:15
 1/6 crudy ***** válasza:
Ha egy év után lassú a win akkor lehet nem az a baj h régi hanem h tele vagy vírussal. Ha tört verziód van és nincs érvényesítve akkor meg azért nem telepít frissítéseket.
2016. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 crudy ***** válasza:
Amúgy a googlenek win update frissítések nélkül is úgy kéne pörögnie mint annak a rendje.
2016. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Le kellene töltened a drivereket is, pl. hálózatit, hangkártyáét, videokártyáét. És az Adobe szériát (Adobe Flash Player ActiveX stb.).
2016. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ccleanert használok mindig és játszani eredetiket szoktam megvenni (world of warcraft, league of legends, hearthstone, hots szoval ilyen eredetikeT) szoval nem hiszem, hogy virus miatt volt lassu, nem tudom miért de témnyleg nagyon lassu volt az utolso időben, amugy telepitettem minden drivert amit a géphez kaptam amikor megvettem, le van nekem irva papirra mit hogy csináljak és ugyanugy csináltam csak ezek a frissitések nem mennek... ha kinyitom a google-t és bemegyek facebookra, meg még kinyitok két másik weboldalt akkor ugy megy mintha oriási vihar lenne kint és a net szakadozna.... amugy nem eredet ia windowsom, kaptam cd-ben de hackelt , de van hozzá kodom is (key vagy mi) és aktiváltam
2016. júl. 19. 18:15
 5/6 crudy ***** válasza:
A ccleaner nem vírusirtó és nem is kereső. Csak takarít. Szedj le egy normális programot pl nod próbaverzió és futtass egy teljes rendszergazdait.
2016. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt egy 30 napos próbaverzió:

[link]

2016. júl. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!