Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mutatosora.hu erről az oldalró...

Mutatosora.hu erről az oldalról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék itt egy órát rendelni mi a vélemény az oldalról ?
2016. júl. 18. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Játék órákat árul.Az óra a Casio-nál kezdődik.
2016. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz akkor ilyen divatórákat nem innen rendelsz. Az ebay-en sokkal olcsóbban megveszed. Nekem is van sok ilyen divatórám, sokat 1-2 gbp vettem csak. Pl 5500 forintos virágos órát az ebay-en 2 fontért kapható.. Ami olyan 800 forint körül van
2016. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Komolytalan és elég gagyi.

Na de hogy értsd is miről beszélek, én megnéztem gyorsan az adott oldalt. A kivitelezése sem túl igényes, de nézzük magukat az órákat.

Javaslom, hogyha órákkal foglalkozó üzletet nézel így online, mindig nézd meg a legdrágább órát (az teljesen mindegy, hogy lenne-e pénzed rá, de legalább nézd meg, hogy milyen minőségben utazik az adott weboldal).

Hát itt látszik is az alacsony színvonal. A legdrágább karóra egy Jacob Jensen Chronograph 605 nevű óra. Ez a weboldal szerint 130 ezerről van leárazva 80 ezerre. Hozzáteszem, hogy órák tekintetében azért a 80 ezer közel sem a legmagasabb árkategória. Na de elég sokat elmond arról, mennyire átverős az oldal, hogy ugyanezt az órát amazonon és ebayen is meg lehet kapni 80-90 ezer forint körül. Tehát ez a 130 ezres ár sehogyse jön össze. Hogy mennyire megbízható maga a márka, azt nem tudom. Jacob Jensen egy dán designer volt (magyarul talán formatervezőnek mondhatnánk) - sajnos már elhunyt. De őszintén szólva nem tudom, hogy az ő nevével fémjelezett órák mennyire megbízhatóak. Viszont az általad linkelt oldalon ez a márka képviseli a csúcsot. A többi az kb. említésre sem érdemes. Ilyen Puma órát maximum sportoláshoz vennék fel, de semmiképpen sem hétköznapi viseletre. És őszintén szólva az sem tetszik, hogy a keresést kb. addig tudom szűkíteni, hogy "Férfi óra", de hogy azon belül egyéb szempontokat már nem lehet figyelembe venni...

Ezzel szemben, ha rajta időzik az egér egy órán, akkor egyből jön egy felugró ablak (vagy mi az), hogy: "Iratkozzon fel hírlevelünkre." De miért is? Órát általában nem hetente vagy havonta vásárol az ember, hogy hírlevél kelljen...

Az meg csak külön bónusz, hogy ha rámegyek egy órára, akkor a "Részletek" fülnél nem az óráról ad információt, hanem ezt írja: "Miért vásároljon nálunk?" - Hát öregem, kösz...

Szerintem ne erről a weboldalról vásárolj órát. Vannak sokkal igényesebb üzletek, oldalak, melyek ezzel foglalkoznak, és ahol minőségi terméket tudsz venni. Ajánlani nem tudok, mert ugye van ez a reklámozási tilalom, de egy minimális keresgéléssel fogsz találni, hidd el.

2016. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tegnap 23:41-nek


Bármily meglepő de a divatórák ruhakellékek is egyben. Nincs ezekkel az olcsóbb kategóriájú órákkal semmi baj. Azért veszik, mert szép, jópofa, divatos, és mellette mutatja az időt is.

Nem kell feltétlenül több százezres órát venni. Lehet ilyen órákat is, hiszen akár napi szinten lehet cserélni, hogy éppen melyiket akarja hordani az ember. Arról nem is beszélve, hogy ha tönkremegy, vagy elhagyja nem keseredik el az ember.

Kedves kérdező. Vegyél nyugodtan ilyen divatórákat, de ne erről az oldalról. Ebay-n olcsón megkapod.

Nekem is van legalább 30 órám. Igen, gyűjtőm az órákat , mind működik is. Van köztük 2-3 fontos macskás óra, van 10 fontos virágmintás óra, van casio , van Omega órám is. Van ledes órám, és egy 800 fontos citizen órám is. De én szeretem az olcsó óráimat mert olyan szépek, és a minden napi viselethez jó kiegészítők. Mint egy ékszer..

2016. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!