Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 1 éve használt Fuji digitális...

1 éve használt Fuji digitális fényképezőgépem ezt írja ki: "kártya nem inicializált", ez mit jelent?

Figyelt kérdés
És persze nem tudok vele képet készíteni...
2008. szept. 29. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg egy másik memóriakártyával
2008. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megsérülhetett a kártya. Velem akkor történt hasonló, amikor az XD kártyámról mentettem a képeket a laptopomra, de kifagyott a gép, és én kivettem menet közben a kártyát. A képeket a GetDataBack progival tudtam csak lementeni, és a barátom Olympusával meg kellett formázni, hogy újra használni tudjam a kártyámat.
2008. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bananina válasza:
tedd be a fényképezőgépedbe a kártyádat,és a beállításoknál (vagy ahol van) keresd meg,hogy Formázás. A fényképezővel formázd,még akkor is,ha nincs rajta semmi és működni fog. :) én is 2perce csináltam ugyan ezt,mert ugyan ez volt. sok sikert. nekem jó lett.
2011. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
köszi szépen imádlak titeket, ugyanezzel az inicializált problémával kerültem ide, betettem a fényképezőgépbe és sikerült formázni, el is indult, remélem nem adja meg újra magát :)
2017. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!