Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segítség! Pár napja a Logitech...

Segítség! Pár napja a Logitech Z623 magasai 60% hangerő felett kopogós hangot adnak és égett szaguk van. Van még 2 év iPon garancia de nem tudom hogy müködik. Valaki leirná részletesen?

Figyelt kérdés
Olyan e-mailt is kaptam hogy az RMA Fixit-re regisztráljak be de nemtudom mit irjak oda ahol azt kéri hogy "hova küldjük vissza a csomagot"

2016. júl. 20. 10:49
 1/1 Rókandris válasza:
Szia! Szerintem túlságosan meghajtottad a sateliteket, vagy az erősítőjét. Szerintem a legjobb az lenne, ha vennél hozzájuk egy-egy ugyanilyen magasat. Vagy vennél egy ugyanilyen paraméterű hangszörót. Ha meg az erősítővel van a baj, akkor el kell vinni szervizbe.
2018. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!