Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Passat B5-ös autóm....

Szemo83 kérdése:

Van egy Passat B5-ös autóm. Óracsoport csere után az immobiliser miatt nem indul az autó! Hogyan kell tanítani a kulcsot az immo-hoz? Kicsit sokallom a 15000Ft-ot az 5 perces munkára!

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 18:33
 1/7 Szirty ***** válasza:
45%
Nem az 5 perc kerül ennyibe hanem az hogy tudja mit kell csinálni vele!
2016. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, de természetesen tisztában vagyok vele....
2016. júl. 20. 20:24
 3/7 Szirty ***** válasza:
54%

Nem tudom mivel vagy tisztában, arra írtam amit itt közöltél. Abból teljesen más derült ki.


Tehát tulajdonképp tizenötezres melót akarsz ingyen itt. :)

2016. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát nem 15ezres segítséget szeretnék ingyen itt!Van egy Passat B5 diagnosztikai programom és érdekelne, hogy azzal meg tudom-e csinálni?
2016. júl. 20. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Add el a Fosvágent, és vegyél egy normális autót
2016. júl. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inkább adnálak el téged 40Ft-ért, legalább 1 doboz gyufát vennék helyetted, annal legalább hasznát venné valaki.....
2016. júl. 21. 15:23
 7/7 anonim válasza:

Szia.

A megoldás a motorvezérlőből való kiírása, az nem fog menni diag progival...

Egy külön chip beforrasztva, megírva, és "bármilyen" kulccsal indul, de ettől még az óracsoport jelezni fogja az immot, villogással. Úgy az igazi, ha mind a két helyen ki van "lőve"

tegnapelőtt 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!