Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ebay-ről a kamu...

Hogyan tudom ebay-ről a kamu power bankokat kiselejtezni?

Figyelt kérdés

Nem rég rendeltem egy Doshin napelemes power bankot, ami elvileg 50ezer mah-es.

De a tesztekből kiderült, hogy csak 5ezer mah-es. A napelem meg 3 nap alatt volt képes egy egységet feltölteni. Szeretnék most már egy normális power bankot, ha nem is 50ezer mah+osat, de legalább 20-25 mah-eset, ami tényleg annyi mah amennyi rá van írva.



2016. júl. 22. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Visszakéred az árát, abból veszel egy normálisat.
2016. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rendelj inkább belföldről , megbizhatóbb én is ráfáztam már az ebayről való rendeléssel...
2016. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De az 5-8x drágább. :(
2016. júl. 22. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Tp-link 10400 mAh 6990 az emagon tökéletes 5ször simán feltöltöm vele a telefonom
2016. júl. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Tp-link 10400 mAh 6990 az emagon "


8990 inkább.

2200-2500 mAh telefon akkut ha lemerítetted, 3 töltésre elég, ha csak alacsony, akkor többre is.


Ebay-en 2 amperes töltő 350 forint:

[link]

Galaxy S4-em 15%-ra lemerült állapotból egy óra alatt fullra nyomja.

2016. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Márkát veszel drágán, az a biztos!

Örök igazság: olcsón jót nem lehet venni!

2016. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az én telefonomat biztos nem, 4000 mah-es. :D
2016. júl. 23. 11:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem igazán lehet. Nézheted a kommenteket hozzá, de ez sem feltétlenül jó megoldás (többnél megfigyelheted, hogy ugyanazok a kommentek vannak, más és más accountoknál, tehát egyfajta hálózat van a pozitív feedback-re is). Sajnos tényleg sokszor árulnak selejtet.

A napelemessel meg pláne vigyázni kell, mivel nem képesek akkora energiát termelni amivel viszonylag gyorsan fellehetne tölteni az aksijukat (erre nem szabad építeni, maximum csak pluszként tekinteni rá). Annyival tudsz esetleg rásegíteni, hogy külső napelemmel töltesz, de ugye ez megint pénz.


A legbiztosabb tényleg az, hogy ha valamilyen magyar oldalról rendelsz garanciával együtt. Az említett emagnál van, de egyébként a metróban is szokott jó akció lenni. Én vettem mindkét helyről, és nem volt eddig gond velük.



Egyébként jelezheted hogy hamis terméket vásároltál, és visszakaphatod a pénzedet.

2016. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kösz a tippeket! Van egy ismerősöm, ő ki tudts cserélni a valójában 4350 mah-es akksit 15ezer mah-re. (Röhej, rá van írva, hogy 50ezer mah, szt a tizede sincs)

Most elég rondán néz ki, de legalább van 15ezer mah. :D

2016. júl. 23. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!