Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan elektromos...

Létezik olyan elektromos sokkoló ami néhány másodpercnél egy kicsit tovább "hatástalanítja" a támadót?

Figyelt kérdés
Önvédelemre kéne de az a baj hogy ha simát használnék akkor nem lenne elég időm elmenekülni. Tudom, használhatnék spray-t is, de ahhoz nagyon közel kell lennem hozzá, csak a szemébe lehet és ha szembeszél van akkor én is kapok belőle.

2016. júl. 25. 07:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Sokkoló fegyvernek minősül, nem tarthatsz magadnál. Ráadásul ha szívbeteg az illető bele is halhat, akár önvédelem volt akár nem mész 25évre befele. Nem ajánlom.
2016. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Valami illegális dolgot akarsz. Nem hinném, hogy a kérdésed bármilyen módon is törvényes.

Szedd össze magad, és légy tisztességes békés ember.

2016. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Te egy troll vagy, 2-es válaszoló?!
2016. júl. 25. 08:15
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor milyen más önvédelmi fegyverek vannak?
2016. júl. 25. 08:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de elég kis eséllyel fogod tudni beszerezni.

Az elektrosokkolo Magyarországon illegális, a "közbiztonságra különösen veszélyes" eszköznek minősül, és már a birtoklása is szabálysértés. Nem beszélve arról, hogy árulni sem lehet.

Tegyük hozzá azt is, hogy a szomszédos országokban is CSAK a kézi sokkoló legális. Azaz azzal is közel kell menni a támadóhoz, talán még közelebb mint a paprika spray-el.


Ha akarsz valami hatékony, és legális önvédelmi fegyvert (nincs ezzel semmi hond ha így érzed magad biztonságban) vegyél inkább egy gázpisztolyt.


A tartási engedély igénylése után magadnál tarthatod teljesen legálisan. És simán kijön egy jobb sokkoló árából. Ja, és több méterről is hatásos.

Arról, hogy hogyan szerezheted be, és tarthatod magadnál itt olvashatsz bővebben: [link]

2016. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2016. júl. 25. 08:23
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Azért ne vicceskedjünk a 25 évvel, szándékos gyilkosságért nem szoktak annyira bevarrni embereket.
2016. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Hogy a kérdésnél maradjak, azért én megnézném magamnak azt a fickót, akinek, miután elektrosokkoltad, és feltápászkodik, még mindig eltökélt szándéka, hogy veled baszakodjon.
2016. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok troll, de hihetetlen módon megvetem a kérdésed.

Ahogyan megvetem a butaságot, a más emberek lenézését, önmagad fölfújását, azt a világképet, hogy neked bármi is kell e világban, hogy biztonságban legyél.

Szakmunkásmentalitású pitiánernek tartalak.

2016. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ok
2016. júl. 26. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!