Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elállási jog működtethető így?

Elállási jog működtethető így?

Figyelt kérdés
Vásárloltam online egy monitort, de pixelhibás volt. 2 napos pixel garanciával visszaküldtem (sajnos nem éltem időben elállással). A vizsgálata több mint egy hónapig húzódott, majd kiküldtek egy ugyanolyan monitort. Nem vettem át. Az volt a szándékom, hogy levásárolom az összeget, mást választok. Telefonon közölték, hogy megtehetik, hogy ezt nem engedik meg, így vagy egy ugyanolyan monitorom van a pénzemért vagy semmi. A monitort választottam. Kaptam egy e-mail-t hogy X héten kiküldésre kerül. X hét a múlt hét volt és sem jelzést, sem monitort nem kaptam. Mégis a kérdés lényege: az átvétel új átvételnek számítható - e ha mégis megérkezik, vagyis élhetek e ismét 14 napon belül az elállási jogommal?

2016. júl. 25. 14:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!