WoT gamer kérdése:

Mit tegyek a CSGOval?

Figyelt kérdés
Hogyan, hol tudok írni a Steamnek, mert feljelentettek amiért fejbelőttem a csapattársamat véletlen flashben és még egy másikat amikor lőttem az ellenséget, beállt elém és fejbe lőttem, de az ellenfél is meghalt. Most kitiltanak a Dust 2 pályáról, vagy akár a játékból?

2016. júl. 25. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ha versengőben csináltad ezt max pár órás eltiltást kapsz, de általában csak éfl óra, ha nem gyakran csinálod. legnagyobb eltiltást amit eddig láttam 1 hét volt. ha ez letelik, utána ugyanúgy folytathatod tovább a játékot
2016. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez oké. De ilyenem már volt. DE engem feljelentettek amit úgy lehet, hogy TAB jobb klikk,bal klikk játékos és ott van az alján hogy jelentés!!!
2016. júl. 25. 19:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval nem az eltiltástól félek hanem a szerver kirúgástól! MIT TEGYEK!?!??!?
2016. júl. 25. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
source forever
2016. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem múlt év januárban bannoltak egy közösségi szerverről multihackért :D

Írj a közösségi szervernek.

Overwatchben meg nem fogja benyomni 5 ember a szemétkedést, ha flashelve voltál.

(Én voltam Epic Fail 17 borítóján :)

Epic fail:

[link]


p.s: Ugyan itt csgo premium teleport hack 2 éve undetected!

Működési elve:

Minden kör végén visszateleportál a csapatod kezdőpontjára :D :D :D

2016. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát jelentsenek. visszajátszásból egyértelműen látni hogy direkt vagy véletlen volt
2016. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!