Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy bluethoot fejhallga...

Vettem egy bluethoot fejhallgatot magamnak, be tudom kapcsolni es ossze is tudom kapcsolni a telefonommal viszont arrol, hogy magat a fejhallgatot hogy kell kikapcsolni semmit sem irnak, segitene valaki?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az ilyen cuccok maguktól kikapcsolnak, ha egy ideig nincsenek használatban. Szerintem mindegyik van már annyira energiatakarékos, hogy ezzel nem is igazán kell foglalkozni. Hogy tudod bekapcsolni egyébként? Nem ugyanott (ugyanúgy) kell bekapcsolni is? Hosszan nyomni a bekapcsológombot pl.?
2016. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Otthagytam az asztalon 5 percig kb es mire visszaertem kikapcsolt, szoval onmukodoen kapcsol ki tenyleg:)
2016. júl. 27. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!