Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IOS 10 beta 3 hogy megy...

IOS 10 beta 3 hogy megy iPhone 6-on?

Figyelt kérdés
Érdemes fel tenni annak ellenére hogy csak egy béta fázisú dolog?Napi használatra mennyire stabil?Első bétám lenne amit szeretnék fel tolni a sima iPhone 6-omra,és véleményt kérnék hogy nálatok hogy fut?

2016. júl. 28. 02:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Megy nagyobb hibák nélkül. Néha nekem eléggé laggol, de azok kívül hatalmas problémák nincsenek. Szerintem simán felteheted.
2016. júl. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked is sima 6-od van? :D Szóval akkor a napi használatot bírja?Az appok nem fagynak gyakran ki? :D
2016. júl. 28. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, elnéztem. 6s van, de biztos ugyan olyan jól megy 6on is. Nem fagynak az appok, de persze előfordul hogy valami nem tökéletes.

Semmi gázos egyébként, simán felteheted. Max utánna downgrade ha nem tetszik. Csak biztonsági mentést csinálj ios 9 ről mert 10es mentés nem megy rá korábbi verzióra.

2016. júl. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ugyan úgy fog menni sima 6-on :)

Nekem is 6S van.A 6S hardvere 80%-kal erősebb,mint az iPhone 6-nak,szóval ne vegyél rá mérget,hogy nem fog akadni.

DE MINEK FELTENNI EGY BÉTA SZOFTVERT?Utána meg majd ha nem jön be,nem tudod hogy hogyan kell visszarakni...

Majd tegyed fel akkor,ha megjelent a végleges verzió.

Béta szoftvert,napi használatban lévő készülékbe,nem érdemes felrakni.

2016. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hát igazából motoszkál a kis ördög hogy csak fel kellene rakni,nagyon tetszenek az új featuresek és meg szeretném nézni,tesztelni ezért szeretném fel tenni :D de lehet hogy megvárom a béta 4-et(ha lesz ilyen) és utána fel teszem én is,nektek pedig köszönöm a hozzászólást! :D
2016. júl. 29. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Rakd fel nyugodtan. Tényleg. :)
2016. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!