Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná pontosan?...

Valaki elmagyarázná pontosan? (iOS downgrade)

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő:

Fel tettem tegnap az iOS 10-et a telefonomra viszont nem találom elég jónak(tudom-tudom hogy béta verzió) És vissza szeretném tenni a 9.3.2-t.Mielőtt fel tettem az iOS 10-et előtte készítettem backup-ot.Ha most iTunes-on keresztül downgradelem akkor mi lesz azokkal a képekkel,zenékkel,sms-ekkel amiket iOS 10 csináltam?Azok törlődnek?Mikor Backupot készítek akkor TELJESEN le ment mindnet ugye?Szóval most downgradenél úgy kapom meg a telefonom mint mielőtt frissítettem volna?Azokkal a képekkel,zenékkel,beállításokkal?Ez a része nem tiszta...valaki fel világosítana?



2016. aug. 1. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, ha biztonsági mentésből downgradels akkor úgy kapod vissza a telódat mint mielőtt frissítetted volna.

Ha adatvesztés nélkül akarsz visszatérni ios 9.3.2re akkor ezt a videót ajánlom: [link]

És igen a backup lement mindent

(Bár ez sem teljesen igaz. Ha backupot visszatöltessz a telódra az appokat az internetről fogja letölteni, (de az appok adata (pl játékállás) az megmarad), ha az accountod áruházának a helyét változtattad, akkor azok az appok amit más régióban vásároltál nem lesznek rajta a telódon)

2016. aug. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ még annyit szeretnék kérdezni hogy ha fent hagyom a bétát akkor mi lesz pl ha kijön a végleges Szeptemberben?Akkor csak simán Bétából frissítem normálra és ennyi?Mert akkor nem downgradelem le..mert amúgy működik csak van egy funkció(Lyrics) ami nekem nem akar és ezért akartam vissza tenni..de ha megvárom a Szeptembert illetve időközbe mindig teszem fel az újabb és újabb Betákat akkor ugyna úgy majd le tudom frissíteni mintha csak 9.2.2 lenne fent és arról térnék 10-re?
2016. aug. 1. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Betarol a hivatalost csak a gyari visszaallitassal lehet visszatenni, nullazasal, vagy a backupbol amit keszitettel rola. Ezt kulonben mondta is amikor felraktad a betat.

Szoval roviden: nem letezik upgrade betarol hivatalosra.

2016. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Létezik bétàrol hivatalosra update , ugyanúgy kell mint ios9ről 10re.

(Legalább is ios 9 bétárol ios 9 re lehetett)

2016. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönök mindent! :)
2016. aug. 3. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!