Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gamer gépet szeretnék összerak...

Gamer gépet szeretnék összerakni! Ez jó?

Figyelt kérdés

Intel Core i5-6500 3.6GHz turbo, 6. gen., 4 mag

Asus h110m-a alaplap, ddr4, usb3, pci-e 3.0

8gb ddr4 2133mhz memória

nvidia geforce gtx 750 ti 2gb ddr5 grafika

1tb 7200rpm merevlemez

24x samsung dvd-iró meghajtó

bitfenix neos ház deepcool tápegység


Annyit kérdeznék még hogy kell-e még bele valami vagy kell hozzá esetleg valami?

Melyik játékok futnának el rajta hány fpsel?


2016. aug. 1. 10:36
 1/2 szántóvető ***** válasza:
a proci jó.a vga hosszútávra gyenge,most is csak középkategória.a táp budget-kategóriás,én kerülném ezt a márkát.a 750ti áráért kapsz r7 370-et,ebben az árkategóriában jó választás.mediumon minden játék elfut rajta normálisan.kivéve a vr-támogatásúak persze.
2016. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

35 FPS körül talán a GTA 5-öt tudnám mondani. Én a 750 Ti-ból biztosan 4 gigásat vennék (érdemesebb 1080p-re). Azonban azt mondanám első sorban, hogy vidokártya téren még pakolj rá egy picit. Az a processzor úgyis kihajtja még az 1070-et is érdemes az mellé valahol 90-100 ezer Ft körül gondolkodni. Akkor viszont tápegység is kell, mert azoknak a ķártyáknak a teljesítmény és fogyasztás jóval (kb. 80%-al) magasabb, ezért közvetlenül plusz áramot kell felvenniük a tápegységből. Ezt az átvitel a PIN csatlakozó testesítik meg. Na most te tápot nem írtál, de jobb is így. Én egy GTX 970-et ajánlanék, és tudom, hogy most jött ki az RX 480, de azt hiszem nyugodtan mondhatom, hogy mindenki csalódott. Tehát akkor vissza térve a lényegre, én ezt ajánlom:

[link]


Tápot pedig ezt ajánlanám, ha jól tudom nem egyeznek a PIN csatlakozók, de molex átalakítót adnak a videokártyához:

[link]

2016. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!